Ballina Showbiz Miliarderja 22-vjeçare nuk ka problem nga koronavirusi, ikën pa problem në punë...

Miliarderja 22-vjeçare nuk ka problem nga koronavirusi, ikën pa problem në punë (FOTO)

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumë njerëz janë duke punuar aktualisht nga shtëpia për shkak se përhapja e koronavirusit po rritet. Madje edhe shumë koncerte dhe spektakle televizive janë mbyllur.

Por duket se miliarderja 22-vjeçare nuk e ka një frikë të tillë. Kylie Jenner ka vendosur të enjten që të shkojë në punë. Ajo ka postuar disa foto në “Instagram”, ku zbulon se ndodhet Brenda zyrës së saj të “Kylie Cosmetics” në Kaliforni.

22-vjeçarja si gjithmonë ishte veshur plot stil dhe tërhoqi menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

---- ----
----
-----
-----