Ballina Lajme nacionale Milani i pandalshëm në merkato, pranë firmës me Tobido

Milani i pandalshëm në merkato, pranë firmës me Tobido

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Jean Clair Tobido i thotë po Milanit, por tashmë mbetet për t’u bindur Barcelona.

Frederic Massara ka udhëtuar drejt Barcelonës për të takuar qendër-mbrojtësin e talentuar dhe agjentin e tij dhe mesa duket ka marrë ok-in nga francezi për transferimin në Milano, por tashmë topi u kalon dy klubeve që duhet të punojnë për të gjetur formulën e duhur që do të kënaqte të gjitha palët.

Hipoteza më e mundshme është ajo e huazimit 6-mujor me të drejtë blerjeje nga ana e Milanit nëse futbollisti do të bëjë mirë në këtë aventurë.

---- ----
----
-----
-----