Ballina Sport Milan interesohet për Luca Modric

Milan interesohet për Luca Modric

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një vit më parë ishte skuadra e Interit që kërkonte shërbimet e kroatit Luca Modric.

Por tashmë nuk është më skuadra “zikaltër”, por rivalja e po të njëjtit qytet, AC Milan.

Drejtues të ekipit milanez janë interesuar tek klubi madrilen nëse lojtari është në merkato këtë vit.

Por drejtuesit e skuadrës “Los Blancos” kanë dhënë një përgjigje të prerë: “Jo, Luca nuk është në merkato”.

Modriç ka dhe dy vite në kontratë dhe ai dëshiron të qëndrojë deri në fund të saj.

Gjithashtu dhe Zinedine Zidane nuk dëshiron që Modric të largohet.

The post Milan interesohet për Luca Modric appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----