Ballina Showbiz Milaim Zeka bëhet babagjysh

Milaim Zeka bëhet babagjysh

44
SHPËRNDAJE

Lajm i mirë në familjen e deputetit Milaim Zeka.

Mbrëmë Milaim Zeka ka dhënë lajmin më të mirë për familjen e tij.

Përmes një njoftimi në rrjetin social ka treguar se është bërë gjysh.Vajza e tij Dafina ka lindur një vajzë.

“Sa mora lajmin e gezuar se u bera gjysh. Vajza ime, Dafina, lindi nje vajze. Po festojme ne Hotel Dukagjin, bashke me Eden dhe miqe nga Brukseli dhe Gjermania.

Qe Dafina ka lindur nje bebe, kjo eshte e vertete, qe une jam bere gjysh, kjo eshte rrene..”, ka shkruar ai pranë postimit duke i bashkangjitur edhe disa imazhe.

Zeka, ka festuar lindjen e vajzës së tij në një darkë bashkë me gruan Edliren si dhe miq nga Brukseli dhe Gjermania.

-----