Ballina Lajme Bota/Rajoni Mike dhe rivale/ Melania dhe Ivanka ‘përplasen’ në Indi, Trump…(FOTOT)

Mike dhe rivale/ Melania dhe Ivanka ‘përplasen’ në Indi, Trump…(FOTOT)

114
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Presidenti amerikan, Donald Trump, ndodhet së fundmi në Indi, për një tur zyrtar. Ai është shoqëruar nga bashkëshortja e e tij, Zonja e Parë, Melania Trump.

Ndërkohë vajza e tij, Ivanka Trump kishte mbëritur më parë në Indi dhe e priti në aeroportit ndërkombëtar, Vallabhbhai Patel në Ahmedabad. 38-vjeçarja kishte zgjedhur një fustan të bardhë me mëngë të shkurtra me disa modele lulesh të kuqe.

Ivanka Trump gjithmonë është komentuar për veshjet e saj herë të ekzagjeruarar e herë elegante. Mediat kanë kapur momentin kur Ivanka dhe presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës janë takuar duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje.

Nuk mund të lëmë pa përmendur edhe Melanian, e cila kishte zgjedhur një ‘jumpsweet’ të bardhë me nj shall të gjelbërt rreth belit. Ata nuk mund të mos vizitonin ‘monumentin e dashurisë’, Taj Mahal-in, gjatë shëtitjeve apo takimeve zyrtare në Indi. Shihni FOTOT.

---- ----
----
-----
-----