Ballina Lajme Bota/Rajoni Mik i Ronaldos dhe me ide perëndimore/ Jeta e “çmendur” e Princit...

Mik i Ronaldos dhe me ide perëndimore/ Jeta e “çmendur” e Princit rebel të Dubait (FOTO)

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Princi i Dubait dhe njëherësh Presidenti i Bordit Ekzekutiv të Dubait, Sheik Hamdan Bin Muhammed Bin Rasit El Maktum është shumë i njohur me fotot që ai ndan në mediat sociale.

Ai konsiderohet si një njeri me pikëpamje perëndimore dhe këtë e tregojnë edhe postimet e tij në mediat sociale.

Princi njihet edhe si një mik i mirë i yllit Cristiano Ronaldo, me të cilin publikon herë pas here edhe foto.

---- ----
----
-----
-----