Ballina Showbiz Mihrija me motrën vishen me fustane të njëjta, shikoni si po duken

Mihrija me motrën vishen me fustane të njëjta, shikoni si po duken

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo dhe motra e saj të veshura njësoj dhe të dyja po duken njëra më bukur se tjetra./ORAinfo/

---- ----
-----