Ballina Showbiz Mihrija e Naimi në pushime, hyjnë të veshur në deti

Mihrija e Naimi në pushime, hyjnë të veshur në deti

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Naimin, ku të dy kanë hyrë në ujë të veshur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----