Ballina Sport Messi driblon çdo kundërshtar dhe shënon supergol (VIDEO)

Messi driblon çdo kundërshtar dhe shënon supergol (VIDEO)

33
SHPËRNDAJE

Kombëtarja e Argjentinës fitoi me rezultatin 5-1 në përballjen kundër Nicaraguas.

Lionel Messika dhënë sinjale pozitive në prag të Kupës së Amerikës, pasi “ylli” i Barcelonës shënoi dy herë në këtë miqësore përgatitore.

Messi realizoi një gol “magjik”, ku në minutën e 37’ ai dribloi çdo kundërshtar që i doli përpara dhe më pas e dërgoi topin drejt rrjetës.

The post Messi driblon çdo kundërshtar dhe shënon supergol (VIDEO) appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----