Ballina Lajme nacionale Mësimi në distancë me shumë telashe

Mësimi në distancë me shumë telashe

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prindërit ankohen për mos ritransmetim të mësimit

Telashet e shumta gjatë procesit të mësimit në distancë, sidomos mungesa e ritransmetimit në televizionin publik, ka ngjallur reagimin e prindërve. Ata kërkojnë që programi mësimor të ritransmetohet  edhe në platformën YouTube dhe në uebfaqen e Ministrisë së Arsimit./21Media

 

The post Mësimi në distancë me shumë telashe appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----