Ballina Showbiz Mesazhi nga Roberti, Nora Istrefi flet për herë të parë për ndarjen...

Mesazhi nga Roberti, Nora Istrefi flet për herë të parë për ndarjen dhe “Annën” që hyri mes tyre (FOTO)

252
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja e dashur për publikun, Nora Istrefi, do të jetë e ftuar këtë të shtunë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” promon e puntatës së radhës.

Në video shfaqet Nora, e cila në një moment flet për këngën e saj më të re që mban titullin, “Anna”. Aty dëgjohet të thotë se nuk ka pasur një vajzë me këtë emër që ka ndërhyrë direkt në jetën e saj.

Madje Istrefi ka marrë edhe një mesazh nga ish-bashkëshorti i saj, Robert Berisha. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai, teksa duhet të presim ditën e shtunë që të shohim të plotë se çfarë është thënë në studion e “Dua të të bëj të lumtur”.

---- ----
----
-----
-----