Ballina Showbiz Mesazhi motivues i Marina Vjollcës: Buzëqesh dhe bota do të të buzëqesh...

Mesazhi motivues i Marina Vjollcës: Buzëqesh dhe bota do të të buzëqesh ty

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Moderatorja e njohur, Marina Vjollca është ndër më të pëlqyerat e momentit.

Ajo mundohet t’i mbajë fansat gjithmonë të informuar lidhur me projektet televizive. Gjithashtu edhe për jetën private, Marina është shumë e hapur duke publikuar vazhdimisht foto në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Së fundmi, ajo është shfaqur me një veshje elegante, ku dominon ngjyra e zezë dhe padyshim komentet në Instagram kanë qenë të shumta.

“Buzëqesh dhe bota do të të buzëqesh ty”, ka shkruar Marina krahas fotove./abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

The post Mesazhi motivues i Marina Vjollcës: Buzëqesh dhe bota do të të buzëqesh ty appeared first on Abc News.

---- ----
-----