Ballina Showbiz Mes njerëzve më të dashur, Sidrit Bejleri tregon dhuatën më të veçantë...

Mes njerëzve më të dashur, Sidrit Bejleri tregon dhuatën më të veçantë në ditën e tij të lindjes

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Artisti i njohur i skenës shqiptare, Sidrit Bejleri ka festuar sot ditëlindjen e tij pranë njerëzve më të dashur dhe dhuratës më të veçantë nga fëmijët dhe bashkëshortja e tij.

“Kur merr dhuratë me fjalë të tilla në ditëlindjen, kupton se kupton se për kë je dhe kush është i rëndësishëm për ty. Zoti na dhëntë jetë të gjatë për të qenë pranë atyre që na duan vërtetë”, ka shkruar Bejleri krah fotove me familjarët në ‘Instagram’.

Edhe miqtë e këngëtarit kanë lënë një sërë komentesh duke e uruar për ditëlindjen dhe njerëzit e tij më të dashur./revistawho

The post Mes njerëzve më të dashur, Sidrit Bejleri tregon dhuatën më të veçantë në ditën e tij të lindjes appeared first on Lajme.al.

---- ----
----
----- ----
-----