Ballina Showbiz Mërzitet Rita Ora, Bebe Rexha ia “rrëmben” të dashurin

Mërzitet Rita Ora, Bebe Rexha ia “rrëmben” të dashurin

35
SHPËRNDAJE

Bebe Rexha i “rrëmben” të dashurin Rita Orës.

Tashmë e dimë që prej kohësh Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë patur një miqësi shumë të mirë edhe pse herë pas here është aluduar për ndonjë zënkë mes tyre, e megjithatë kjo ka mbetur në kuadrin e thashethemeve apo të dyshimeve.

Thuhet se ajo u rikthye me ish të dashurin e saj Andrew Watt, pas 5 muajsh që u ndanë. Dhe nuk është larg mendsh pasi ata u pane duke drekuar bashkë në Ibiza, Spanjë, në muajin qershor.

Së fundmi Bebe duket se i ka “rrëmbyer” të dashurin Rita Orës, Andrew Watt dhe ka performuar me të në skenë dhe sigurisht nuk mund të mungonin as foto e videot e tyre në skenë.

E teksa Bebe ka hedhur vetëm foto e video, Andrew ka ripostuar të njëjtën foto duke i thënë Bebes se e do para 270 mijë ndjekësve të tij në Instagram.

-----