Ballina Showbiz Merita publikon foto me vajzën e vogël, po duken si të ishin...

Merita publikon foto me vajzën e vogël, po duken si të ishin motra

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Thaçi për shpërthimin në Beirut: Lutemi për të lënduarit dhe familjet e viktimave

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, krahas muzikës, përcjell ORAinfo.

Meqë është shumë aktive me postime në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një foto ku shihet bashkë me vajzën e saj Enean.

E në këtë imazh atop o duken si të ishin motra./ORAinfo/

Thaçi për shpërthimin në Beirut: Lutemi për të lënduarit dhe familjet e viktimave

---- ----
-----