Ballina Showbiz Merita dhe Nystreti në pushime vetëm me vajzat, zonjat ‘mahnisin’ me pamjet

Merita dhe Nystreti në pushime vetëm me vajzat, zonjat ‘mahnisin’ me pamjet

41
SHPËRNDAJE

Merita dhe Nystret Muqiqi janë çifti shumë i përfolur kosovar.

Ata janë që të dy këngëtarë dhe për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë ne skenën muzikore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Familja e tyre komentohet shumë në publik e media rozë.

Ata kanë shkuar në pushime së bashku me vajzat dhe padyshim janë Merita dhe vajzat ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

-----