Ballina LifeBizare Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Sot do jetë ditë...

Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë: Sot do jetë ditë me shumë fat

14
SHPËRNDAJE

Bëhet fjalë për shenjën e Virgjëreshës. Sipas astrologes Meri Shehu dita e sotme do të jetë me fat për këtë shenjë.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Do gjeni nje monopat te ri ne qellimet tuaja dhe duhet ti perkushtoheni mundesise se gjetjes se nje pune apo talenti qe ju ngre larte

Demi
Fillon ngritja per shenjen tuaj ne planin urban si te themi ne udhetime e rregullime te vendodhjes e banimit te ri Do keni lajme ligjore qe ju mbeshtesin

Binjaket
Fillon nje etape e re ku do filloni te stabilizoni ndjenjat dhe ceshtjet ekonomike Cdo marredhenie e rendesishme tashme do kalkulohet me imtesi

Gaforrja
Duhet te bazoheni ne nje partneritet me te programuar apo ne jeten tuaj do futet nje person qe do vendosi rregull dhe program Mund te vendosni per nje lidhje martesore

Luani
Kjo periudhe do jete shume e fuqishme ne perditeshmerine tuaj Do gjeni nje pune e cila do ju ngrje moralin dhe do ju beje te vini qellime Nje person mund te behet pak si mal i pakapercyeshem

Virgjeresha
Sot do jete dite ne fat per ju pasi takoni kalin tuaj te fatit i cili mban peng lumturine tiaj Mesoni te silleni qe tju jap dhuratat tuaja

Peshorja
Dita e some do ju fuqizoj ne ceshtje qe kane te bejne me familjen apo biznese familjare e pronesie Do merrni nje fuqi Nje person i familjes ju ndihmon

Akrepi
Ka ardhur momenti te merreni me gjera vertet konkrete dhe jo me diskutime qe ngelen ne mes Do takoni nje person qe ju jep mundesine te ecni perpara Apo do merrni nje mesazh te rendesishem per ju

Shigjetari
Kjo dite do filloj ngritjen tuaj ekonomike apo ngritjen nga qellime te vogla ne qellime te larta Me pak veshtiresi por ngritja do filloj

Bricjapi
Nje takim i rendesishem apo nje kryqzim fatesh i lumtur do ju jap energji dhe bashkim forcash Kujdes nga nje prapaskene ne jeten errotike

Ujori
Do keni nje fuqizim te madh shpirteror dhe do vendosni nje qellim ne veten tuaj te cilin nese e shikoni si nje rruge e veteme do arrini ta fitoni Merruni me talentet dhe mundesit tuaja Nje lidhje e fshehte mund te jete e lodhshme

Peshqit
Ne diten e sotme do forconi aleancat dhe do kerkoni dashurine e vertete ate per te cilen nuk mendonit se ja vlente apo nuk kishit guxim te luftonit

-----