Ballina LifeBizare Meri i jep lajmin fantastik kësaj shenje horoskopi: Do takosh dashurinë e...

Meri i jep lajmin fantastik kësaj shenje horoskopi: Do takosh dashurinë e jetës

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bëhet fjalë për shenjën e Gaforres. Sipas astrologes Meri Shehu kjo shenjë do të njohë sot njeriun karmik, sidomos në shenjën e Akrepit.

Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

----

Dashi
Nje prezantim shume i mire ne nje ambjent familjar do ju kujtoj qe keni humbur shume kohe me pune dhe njerez qe ju kane lodhur dhe tashme fillon nje lidhje e re

Demi
Nje udhetim i shkurter do ju sherbej per njohje te reja dhe takime per bashkepunime te reja Te pamartuarit ndoshta sot takojne njeriune qe do behet pjese e jetes se tyre

Binjaket
Nje cceshtje pune dhe ekonomie do mari per mbare ne diten e sote dhe do ju shperblej per mundimin e koheve te fundit duke ju dhene stabilitet

Gaforrja
Sot do takoni dashurine e jetes tuaj apo njeriun Karmik sidomos ne shenjen e Akrepit qe do ju kujtoj se jeta juaj nuk ka kuptim pa ate

Luani
Nje lidhje e fshehte dhe nje pasion i fshehte do marri nje rrugetim te bukur dhe do familjarizoheni me idene dhe kete lidhje te re

Virgjeresha
Sot do takoni njerez qe do behen pjese e rendesishme e jetes suaj sociale miqesise dhe qellimeve e perbashketa Mund te fillojne shkendijat e para te nje dashurie

Peshorja
Nje dite shume e mire kjo e sotmeja per nje ceshtje pune dhe karriere Sidomos do krijohen kushtet qe ju te vleresoheni apo te merrni ate qe ju perket

Akrepi
Me ne fund Karma juaj do ju sjell ate qe meritoni ne jeten tuaj errotike Personin e duhur duke ju hapur fatin ne rrugetimin me te bukur

Shigjetari
Lidhje dhe pasione te fshehta do vijojne tu joshin shpirterisht dhe tju pasurijne ndjenjen edhe naten tuaj Do keni nje mbremje shume pasionante

Bricjapi
Nje martese do jete shume fatlume per ju apo nje takim qe do ju prezantoj njeriun me te cilin do kaloni jeten ketej e tutje si jete personale apo bashkepunim

Ujori
Nje lajm shume i mire do jete fillimi i nje periudhe shume te rnedesishme per ceshtje familjare dhe karriere sidomos Pune dashuri dhe karriere se bashku

Peshqit
Ju duhet nje Akrep ne diten e sotme tju cliroj emocionet dhe ndjenjat e ndrysdhura dhe tju fus ne rrugen e pasionit dhe te perkushtimit ne nje marredhenie

----- ----