Ballina Lajme nacionale Mërgimtarët ia mësyjnë Kosovës, pritje të gjata në pikat kufitre

Mërgimtarët ia mësyjnë Kosovës, pritje të gjata në pikat kufitre

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pushimet e verës mërgimtarët dëshirojnë t’i kalojnë në vendlindje.

Me fillimin e muajit korrik ardhja e mërgimtarëve drejt vendlindjes është rritur.

Këtë e dëshmojnë edhe kolonat në të gjitha pikat kufitare.

Në një video live, shihet që në pikat kufitare Hungari-Serbi, Maqedoni e Veriut-Kosovë, Kroaci-Serbi dhe Serbi-Maqedoni e Veriut ka kolona të gjata të veturave.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet nga pikat kufitare.

---- ---- ----
-----