Ballina Sport Memushaj “çmend” Italinë, shënon super gol nga pozicioni i pamundur (VIDEO)

Memushaj “çmend” Italinë, shënon super gol nga pozicioni i pamundur (VIDEO)

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse 33 vjeç teknika dhe fantazia e Ledjan Memushaj mbetet për t’u vlerësuar. Mesfushori kuqezi ka shënuar një super gol në takimin që ekipi i tij Pescara kishte ndaj Ascolit në kuadër të Seria B.

Ai ka shënuar një gol fantastik nga një pozicion thuajse i pamundur.

Ky ishte goli i tretë i shënuar nga mesfushori i përfaqësueses Shqiptare në këtë kampionat, si edhe ka dhënë nëntë asiste.

---- ----
----
-----
-----