Ballina Lajme Bota/Rajoni “Melania, në një aferë me shefin e sigurisë që punon në Kullën...

“Melania, në një aferë me shefin e sigurisë që punon në Kullën Trump”

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Melania nuk u zhvendos menjëherë në Shtëpinë e Bardhë. Asokohe, ajo zgjodhi të qëndronte në Nju Jork, derisa djali i tyre Barron të mbaronte shkollën.

Megjithatë, shkrimtarja Monica Byrne pretendon se kjo nuk është e vërtetë. Sipas saj, Melania kishte një marrëdhënie me shefin e sigurisë së lialit të Tiany, që e ka qendrën në “Kullën Trump”.

Ai quhet Hank Siemers. “Melania nuk jetonte me Trumpin, ajo po qëndronte me të dashurin e saj”, ka shkruar në Twitter Noel Casler, ish i punesuar i “The Apprentice”.

Është folur dhe më parë që Trump dhe Melania kanë qenë në prag divorci dhe se sipas këtyre fjalëve, ajo është detyruar ta shtyjë ndarjen, derisa i shoqi të përfundojë mandatin presidencial. Por, deri tani s’ka asnjë konfirmim.

---- ----
----
-----
-----