Ballina Showbiz Meghan Markle shkroi librin për fëmijë, gazetari shpërthen ndaj Dukeshës

Meghan Markle shkroi librin për fëmijë, gazetari shpërthen ndaj Dukeshës

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Piers Morgan ka reaguar për “The Bench”, librin për fëmijë që Meghan Markle ka shkruar, për të cilin u frymëzua nga marrëdhënia e burrit të saj, Princ Harry me djalin e tyre, Archie. Libri që pritet të dalë në treg në Qershor, i referohet një poezie që Meghan shkroi për Harry-n në ditën e baballarëve pas lindjes së djalit.

Morgan, i cili u dorëhoq nga emisioni që drejtonte prej vitesh pas deklaratave të ashpra që bëri për dukeshën kur dha intervistën për Oprag Winfrey, e ka konsideruar cinizëm faktin që Dukesha shfrytëzoi titullin mbretëror kur ajo tashmë i ka braktisur detyrat e saj mbretërore.

Meghan Markle ka shkruar një libër të quajtur 'The Bench' në lidhje me lidhjen shumë të veçantë midis babait dhe fëmijës. Na vjen keq, ÇFAR?? Unë qesha me të madhe kur lajmi u dha përmes botuesve të saj ekstazë, dhe madje edhe më të fortë kur lexova deklaratat shoqëruese të mbingarkuara

Megjithatë, kur bëhet fjalë për fshikullim të librit të saj, çfarë emri autori përdor Meghan Markle? Ah, sigurisht: ‘Meghan, Dukesha e Sussex’. Po, ajo vazhdon të shfrytëzojë në mënyrë cinike titujt e saj mbretërorë sepse e di se kjo është arsyeja e vetme që dikush po i paguan shuma të mëdha parash për të hedhur markën e saj të paqartë të gënjeshtrave në dokumentarë të Netflix, podcast të Spotify ose libra për fëmijë.”, ka shkruar gazetari.

Më tej, ai e cilëson hipokrizi përpjekjen e Meghanit për t’i dhënë këshilla kujtdo në lidhje me raportin prindëror, në një kohë kur marrëdhënia e saj më të atin është shkatërruar. “Si mundet Meghan – unë i urrej mbretërorët por thirrmëni Dukeshë – Markle të japë mend për marrëdhënien e një fëmije me të atin kur shkatërroi raportin me babain e saj dhe dëmtoi po ashtu lidhjen e të shoqit me të atin e tij”, ka shkruar Piers Morgan.

Zonja Markle ka mohuar pa mëshirë babanë e saj Thomas dhe nuk pranon të ketë asgjë me të pavarësisht nga fakti se ata tani jetojnë vetëm 70 milje larg njëri-tjetrit

/abcnews.al

The post Meghan Markle shkroi librin për fëmijë, gazetari shpërthen ndaj Dukeshës appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----