Ballina Lajme nacionale Mediu me të birin takohen me Berishën: Mik i veçantë i familjes...

Mediu me të birin takohen me Berishën: Mik i veçantë i familjes sonë

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kreu i Partië Republikane Fatmir Mediu ka zhvilluar ditën e sotme një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Mediu ka qenë i shoqëruar edhe nga djali i tij Even Mediu. Kreu i republikanëve ka ndarë një foto në rrjetet sociale duke e shoqëruar edhe me një përshkrim.

“Kënaqësi të takoja Dr Berishën, bashkë me djalin tim Even. Mirënjohje për miqësinë dhe mbështetjen si mik i veçantë i familjes tonë”, shkruan Mediu./mv.abcnews.al

The post Mediu me të birin takohen me Berishën: Mik i veçantë i familjes sonë appeared first on Abc News.

---- ----
-----