Ballina Lajme Bota/Rajoni Mediat turpërojnë dukeshën, zbulohen fotografitë joshëse të Meghan Markle

Mediat turpërojnë dukeshën, zbulohen fotografitë joshëse të Meghan Markle

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mediat britanike kanë publikuar disa fotografi të ish-dukeshës, Meghan Markle. 38-vjeçarja shfaqet duke pozuar në tapetin e kuq ose në selfie të ndryshme me aktorë të tjerë apo miq, poza këto ndryshe nga ç’jemi mësuar me formatin mbretëror.

Meghan dhe i shoqi, princi Harry janë zhvendosur së fundmi në Kanada, menjëherë pas vendimit të tyre për të hequr dorë nga titujt mbretërorë.

Ndonëse llogaria e saj në Instagram u fshi dy vite më parë, sapo çifti bëri publik fejesën, disa nga fotografitë e saj kanë mbetur ende në platformën në fjalë. Shfletoni galerinë për të mësuar më shumë rreth jetës së Meghan Markle.

---- ----
----
-----
-----