Ballina Sport Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer, Marash Kumbulla arrin akordin me...

Mediat italiane e bëjnë fakt të kryer, Marash Kumbulla arrin akordin me klubin e madh

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane. Sipas Sky Sport, Interi është shumë pranë akordit me mbrojtësin e Kombëtares, Marash Kumbulla.

Prej kohësh është përfolur për një interesim të zikaltërve, por tani palët duken më pranë se kurrë. Mësohet se Interi dhe Verona shumë pranë akordit final për transferimin e Kumbullës për shumën e 25 milionë eurove.

----

Këtë lajm e konfirmon edhe gazetari i njohur sportiv Fabrizio Romano, përmes një postimi në Twitter.

----- ----