Ballina Showbiz Mediat amerikane konfirmojnë krisjen: Kim Kardashian i çon dokumentet e divorcit Kanye...

Mediat amerikane konfirmojnë krisjen: Kim Kardashian i çon dokumentet e divorcit Kanye West-it

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Mediat amerikane konfirmojnë krisjen: Kim Kardashian i çon dokumentet e divorcit Kanye West-it

Prej muajsh qarkullojnë lajme se Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj Kanye West janë drejt divorcit. Ditën e sotmë ka qenë “New York Post”,e cila ka konfirmuar se ka qenë pikërisht 40-vjecarja e cila ka kërkuar divocin këngëtarit të njohur.

Sipas së përditshmes amerikane, avokatja e Kardashian,Laura Wasser, ka paraqiti dokumentet e nevojshme për ndarjen e tyre.

Historia midis mbretëreshës së reality shoë-t amerikan dhe një prej sipërmarrësve më të pasur në botë, reperit të njohur ka qenë historia për të cilën është folur që nga fillimi i saj.

Lidhja e tyre filloi në 2012 dhe çifti kishte katër fëmijë, North, Saint, Chicago dhe Psalm. Pas dy vitesh dashuri në 2014 ata u martuan në Itali, në kalanë e Rilindjes në Firence.

Mediat amerikane konfirmojnë krisjen: Kim Kardashian i çon dokumentet e divorcit Kanye West-it
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----