Ballina Showbiz Medës iu kanë bërë djemët “burra”, publikon foto me të ëmbël me...

Medës iu kanë bërë djemët “burra”, publikon foto me të ëmbël me ta

92
SHPËRNDAJE

Meda ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Meda është njëri ndër këngëtarët, i cili është mjaft i dashur dhe i pëlqyer për publikun.

Për faktin se ai ka numër të madh të fansave, Meda tregohet mjaft aktiv në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të shumta.

Kur jemi te këto të fundit, Meda pak më parë në Instagram publikoi një imazh të bukur, ku shihet me tre dejmtë e tij.

Kujtojmë që Meda është i martuar me Lulen prej vitesh dhe janë prindër të katër fëmijëve. Ndërsa, sa i përket anës profesioanle Meda në muajin korrik publikoi disa këngë si: ”O sa mirë”, ” E kaloj”, ”O sheqer”, e disa të tjera në mesin e tyre edhe bashkëpunimin me Mc Bekën të titulluar ”Prishtinalike”.

-----