Ballina Showbiz Meda thotë “sillet sillet”

Meda thotë “sillet sillet”

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Meda dhe gruaja e tij, Lulja janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata janë përherë në qendër të medieve rozë dhe publikut.

Njëri ndër këngëtarët më të dashur të muzikës popullore, Mehdin Përgjegjaj – Meda, ka gati këngën e re.

“Sillet sillet” është kënga e re e Medës, që do të publikohet së shpejti. Për këtë projekt, ai bashkëpunoi me produksionin RGB Entertainment dhe me Emracom, transmeton rtv21.

Në Instagram u publikuan sekuenca nga klipi i kësaj kënge. Video Player 00:00 00:12 Nuk dihet saktë se kur do të publikohet ky projekt, por fansat janë entuziastë për të.

---- ---- ----
-----