Ballina Showbiz Meda një baba i përkushtuar, djali e do kaq shumë

Meda një baba i përkushtuar, djali e do kaq shumë

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Djali nuk i ndahet Medës, kaq shumë e do babain.

Është njëri nga këngëtarët më të angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, dhe ndër më të kërkuarit për ahengjet familjare.

Këngët dhe videoklipet e Medës pëlqehen shumë nga njerëzit duke arritur kështu numrin rekord të klikimeve, shkruan “Kosovarja”.

Me talentin dhe tematikën e këngëve të tij, Meda bëri për vete publikun shqiptarë kudo në botë.

E pavarësisht angazhimeve në karrierë, ai gjithmonë ka gjetur kohë për familjen e tij. Madje njihet si njeri familjarë dhe i përkushtuar. Ai dhe bashkëshortja e tij Lulja jnë ndër çiftet më të dashura të showbizit.

Familjen e tyre e kanë kompletuar edhe 4 fëmijet e tyre, që padyshim janë harmonia e shtëpisë.

Djali i vogël është shumë i lidhur me Medën, ai shfaqet shpesh në përqafimin e babait.

Edhe kësaj radhe ai shfaqet i lumtur nga pishina në krahët e babait. “Me zemrën teme Denisin”, ka shkruar Meda në foton e fundit me djalin që ka ndarë.

Epo dihet që lidhja djalë-babë është e mrekullueshme dhe e pazëvendësueshme.

---- ----
-----