Ballina Showbiz Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga...

Meda në mesin e dy super-femrave shqiptare, Lulja do të ‘ҫmendet’ nga xhelozia

187
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot Meda ka publikuar një foto ku shihet në mesin e Arbnorësh dhe Shkendës, dy super-femrave shqiptare.

A thua Lulja do të xhelozojë për këtë foto të burrit të saj!?/ORAinfo/

---- ---- ----
-----