Ballina Showbiz Meda futet në mesin e dy bukurosheve, cili do të jetë reagimi...

Meda futet në mesin e dy bukurosheve, cili do të jetë reagimi i Lules?

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari i mirënjohur kosovar.

Ai është një prej këngëtarëve më të pëlqyer të këndojë në dasma e festa të tjera familjare, përcjell ORAinfo.

Meda është tejet i përfolur edhe për jetën e tij private krahas asaj muzikore.

Së fundi, Meda ka hapur një biznes të ri e që është një lokal që e ka quajtur ‘Shade Lounge’.

E mysafirë tek ai kanë shkuar këngëtarja e njohur, Shkenda Dubova dhe modelen Arbnora Ademin.

Ai shfaqet në disponim të mirë në mesin e dy bukurosheve, por cili do të jetë reagimi i Luljtes? /ORAinfo/

---- ---- ----
-----