Ballina Showbiz Meda e Lulja publikojnë foton me të cilën ‘shokojnë’ ndjekësit, shfaqen të...

Meda e Lulja publikojnë foton me të cilën ‘shokojnë’ ndjekësit, shfaqen të zhveshur

374
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet nga pushimet bashkë me Medën, ku po duken paksa provokativ me pozën që kanë marrë./ORAinfo/

---- ----
-----