Ballina Showbiz Meda e Lulja më të dashuruar se kurrë, shfaqen të përqafuar

Meda e Lulja më të dashuruar se kurrë, shfaqen të përqafuar

289
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto me Medën, ku po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----