Ballina Showbiz “Me zonjën time…”, Xheni Karaj zbulon si e kalon kohën në izolim...

“Me zonjën time…”, Xheni Karaj zbulon si e kalon kohën në izolim me partneren (FOTO)

77
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Xheni Karaj ka zbuluar një ditë më pare se sip o e kalon këtë kohë izolimi në shtëpi, me partneren e saj seksi.

Drejtuesja e LGBTI-së në Shqipëri ka postuar dy foto të partneres në “Instagram” dhe krahas tyre shkruan: “Tu lujt me zonjën time një dorë shah”.

Xheni ka treguar se po shijojnë gjithashtu edhe një filxhan çaji në ballkonin e shtëpisë së tyre, për shkak të izolimit nga koronavirusi.

---- ----
----
-----
-----