Ballina Sport “Më zgjoni kur të mbarojë karantina”, Wanda Nara ka një kërkesë nga...

“Më zgjoni kur të mbarojë karantina”, Wanda Nara ka një kërkesë nga krevati

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Nëse provokimi do të ishte një person, padyshim që do të ishte Wanda Nara. Bashkëshortja dhe agjentja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardit, nuk ka ndërmend të ndalet në “Instagram” dhe postimi i sotshëm i vuri flakën rrjetit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

“Më zgjoni kur të mbarojë karantina. A mund të fle dhe të bëj një selfie”, shkruan modelja krahas fotos, që mori shumë pëlqime nga fansat e saj. Wanda shfaqet e shtrirë në krevat vetëm me të brendshme, ku sigurisht bien në sy format e saj seksi.

 

Kujtojmë që Franca ashpërsoi sërish masat anti-Covid pasi një valë e tretë e goditi sërish vendin. Mesa duket as Wandës nuk i pëlqen karantina dhe bukuroshja kërkon që ajo të mbarojë sa më shpejt. /abcnews.al

 

Wanda Nara dhe Icardi

The post “Më zgjoni kur të mbarojë karantina”, Wanda Nara ka një kërkesë nga krevati appeared first on Abc News.

---- ----
-----