Ballina Showbiz Me xhinse të grisura e krahët zbuluar, Fjolla iu ‘shkrin’ me pamjen...

Me xhinse të grisura e krahët zbuluar, Fjolla iu ‘shkrin’ me pamjen e fundit

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur dhe e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----