Ballina Showbiz Me trupin e saj si “peshk”, Genta i “tranon” pushuesit

Me trupin e saj si “peshk”, Genta i “tranon” pushuesit

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Genta Ismajli duket seksi në foton e fundit. Këngëtarja Genta Ismajli i është rikthyer pozave joshëse në bikini.

Ajo së fundmi e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe duket seksi derisa ka marrë një pozë siç di ajo.

Genta për sa i përket projekteve muzikore që nga kënga ‘Zjarr’ nuk ka publikuar ndonjë të re dhe këtë gjë me padurim po e presin fansat e saj.

---- ----
-----