Ballina Showbiz “Me triko leshi se ftohesh”, Kejvina Kthella “tërbon” rrjetin me fustanin super...

“Me triko leshi se ftohesh”, Kejvina Kthella “tërbon” rrjetin me fustanin super të shkurtër (FOTO)

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kejvina Kthella është një nga modelet më të dashura për publikun shqiptar. Me çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale, merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka postuar në “Instagram” një foto ku shfaqet me një fustan super të shkurtër. Ndërkohë ka nxjerrë edhe njërin sup jashtë.

Sapo është publikur poza, ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet. Duke qenë se prej 3 ditësh jemi mbyllur në shtëpi, dikush i shkruan: “Për në kuzhinë?”.

Ndërsa një tjetër i thotë: “Bravo, me triko leshi se ftohesh”, duke qenë se sot u ulën temperaturat dhe pati edhe reshje shiu.

---- ----
----
-----
-----