Ballina Showbiz Me të pasmet jashtë, ylli 40-vjeçar nuk i lë aspak vend imagjinatës...

Me të pasmet jashtë, ylli 40-vjeçar nuk i lë aspak vend imagjinatës së fansave (FOTO)

91
SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, Kourtney Kardashian, e bëri kuzhinën e saj si pasarelë. Ylli televiziv u shfaq e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë jeshil shumë seksi dhe provokues.

Fustani i ekspozonte të gjithë shpinën, madje i tregonte edhe më shumë seç duhet, të pasmet. Veshja e saj ishte mjaft e guximshme për një ambient, si kuzhina.

Teksa pozonte pranë sobës, 40-vjeçarja dukej shumë “hot” dhe nuk i linte vend aspak imagjinatës së fansave të saj të shumtë.