Ballina Showbiz Me të pasmet bombastike, 24-vjeçarja s*ksi “shkrin” edhe borën (FOTO)

Me të pasmet bombastike, 24-vjeçarja s*ksi “shkrin” edhe borën (FOTO)

62
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej disa ditësh, modelja seksi Demi Rose ndodhet me pushime në një vend të mbuluar me dëborë. Ajo ka preferuar që mos ta tregojë destinacionin, por fotot provokuese nuk kanë munguar.

Ditën e sotme, seksbomba 24-vjeçare ka postuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet e veshur e gjitha me të zeza e në pah ka vënë të pasmet.

“Në paqe”, shkruan Demi krahas pozës që ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

---- ----
----
-----
-----