Ballina Showbiz Me të brendshme e këmbët e hapura, Klaudia Pepa “djeg” rrjetin me...

Me të brendshme e këmbët e hapura, Klaudia Pepa “djeg” rrjetin me pozën e fundit (FOTO)

100
SHPËRNDAJE

Ajo është një ndër balerinat më të njohura në vendin tonë dhe jo vetëm. Është fjala për Klaudia Pepën, e cila prej disa vitesh jeton në Itali, aty ku ka nisur edhe karrierën e saj.

Pepa është gjithashtu edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku përveçse poston imazhe nga jeta profesionale, herë pas here “djeg” rrjetin me poza provokuese.

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me të brendshme të zeza. Ajo është e ulur mbi një divan, ku ka marrë një pozë të zakonshme për të, por jo për të gjithë.

Teksa mbahet në krahët e divanit, Klaudia ka vendosur që të bëjë sparkatën. Madje krahas fotos ao shkruan se sa herë shikon diçka të bukur apo të veçantë, menjëherë i vjen idea që të provojë diçka nga baleti.

E ka qenë pikërisht divani që e ka frymëzuar që të bëjë atë pozë që ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente.

-----