Ballina Lajme Bota/Rajoni Me policë dhe të izoluar, si po mbahen në “burg” të kthyerit...

Me policë dhe të izoluar, si po mbahen në “burg” të kthyerit nga Kina (FOTO)

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E kanë quajtur Korona Park, zonën ku janë izoluar 83 britanikët e kthyer nga Kina. Ata do mbahen aty për dy javë në kushte izolimi për të parë nëse ndonjë prej tyre është prekur nga virusi i rrezikshëm.

Mat Raw një britanik që është kthyer nga Kina bën një tur Brenda zonës ku qëndron së bashku me familjen e tij. Ndërkohë që i gjithë transporti është bërë në kushte të forta sigurie.

---- ----
----
-----
-----