Ballina Showbiz Me pantollona të grisur e bluzë të kuqe, Leonora po duket si...

Me pantollona të grisur e bluzë të kuqe, Leonora po duket si adoleshente me stilin e fundit

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë
projekt të ri, ajo vazhdon të jetë në zemrat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Por, në pëditshmëri padyshim se ka një stil më të thjeshtë se ç’jemi mësuar ta shohim në skenë.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, Leonora është shfaqur e thjeshtë, e veshur me një bluzë të kuqe dhe pantollona të grisur.

Edhe e tillë Leonora po duket tejet e bukur dhe me shumë stil./ORAinfo/

---- ----
-----