Ballina Showbiz Me pamje si të ishin motra, Shyhretja dhe Engji sapo publikuan këngën...

Me pamje si të ishin motra, Shyhretja dhe Engji sapo publikuan këngën e re

82
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

‘Vallja e nuses’ është projekti që bëri bashkë prapë dy bilbilat e këngës shqipe.

Është kjo këngë e sapo publikuar nga Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha, përcjell ORAinfo.

Padyshim që veshjet e tyre morën gjithë vëmendjen dhe me këto pamje ato po duken sikur të ishin motra.

Duket se kjo do të jetë një hit i ri i dasmave të kësaj vere./ORAinfo/

---- ---- ----
-----