Ballina Showbiz Me një veshje super “hot”, Jennifer Lopez i vë “flakën” skenës teksa...

Me një veshje super “hot”, Jennifer Lopez i vë “flakën” skenës teksa kërcen në tub (FOTO)

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja me famë botërore, Jennifer Lopez, ka patur një performancë elektrizuese mbrëmjen e djeshme në Miami.

50-vjeçarja seksi ndezi skenën me këngët e saj. Përveç zërit të saj, vëmendjen më të madhe e mori edhe kërcimi, pasi JLo bëri më së miri duke kërcuar te tubi.

Jennifer ishte veshur super “hot”, e duhet thënë se edhe performanca ishte e atillë. Gjithashtu Lopez u duartrokit edhe kur këndoi me të bijën, Emme, dhe me kolegen e saj, Shakira.

 

---- ----
----
-----
-----