Ballina Showbiz Më në fund Shkurta na njofton me ‘mashkullin’ e saj, kaq bukur...

Më në fund Shkurta na njofton me ‘mashkullin’ e saj, kaq bukur duket krahë tij

351
SHPËRNDAJE

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa pamje me një mashkull për të cilin thotë se është vëllau i saj.

“Ylli i motrës”- ka shkruar ajo në fotografinë me të.

Të dy po duken shumë mirë pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

-----