Ballina Showbiz Më në fund ia ‘qëllon’ Mihrija, vesh fustanin më të bukur nga...

Më në fund ia ‘qëllon’ Mihrija, vesh fustanin më të bukur nga dyqani i saj

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të bukur./ORAinfo/

---- ----
-----