Ballina Showbiz Më në fund Big Mama zbulon mashkullin e saj, kaq me dashuri...

Më në fund Big Mama zbulon mashkullin e saj, kaq me dashuri e puth ai

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.

Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i larguar kilogramët e tepërt, shkruan ORAinfo.

Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Në foton e fundit të publikuar, ajo shihet me një mashkull i cili po e puth Bigin në faqe.

A thua janë vetëm shokë apo diҫka më shumë!?/ORAinfo/

---- ----
-----