Ballina Lajme nacionale Me nderime të larta shtetërore pritet delegacioni kosovar në Tiranë

Me nderime të larta shtetërore pritet delegacioni kosovar në Tiranë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Me nderime të larta shtetërore janë pritur përfaqësuesit e Qeverisë së Kosovës, në krye me Kryeministrin Avdullah Hoti.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti bashkë me ministrat kanë mbërritur në Tiranë ku edhe pritet të fillojë mbledhja e dy qeverive.

Në Tiranë sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë.

Slogani i këtij takimi është “Bashkë pa Kufi”./21Media

The post Me nderime të larta shtetërore pritet delegacioni kosovar në Tiranë appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----