Ballina Showbiz “Më mire kërcehet me shkop se me ty”, partneri tallet keq me...

“Më mire kërcehet me shkop se me ty”, partneri tallet keq me gazetaren bukuroshe (FOTO)

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një prej gazetareve më seksi të Serisë A. është fjala për Diletta Leotta, të cilën jemi mësuar ta shohim shpeshherë të shfaqet tepër simpatike në postime të ndryshme në “Instagram”.

----

Por në një postim të bërë së fundmi në “Instastory”, ajo shihet se si i dashuri i saj, boksieri Daniele Skardina, e ngacmon bukuroshen italiane të gazetarisë sportive në lidhje me mënyrën sesi kërcen.

Daniele e fton në kërcim dhe pasi kërcejnë për pak sekonda, ai e largon partneren dhe merr një shkop lecke, për të cilin thotë që kërcen më mirë se ajo.

----- ----